| AtateaConditii a întrebat:

Salut, cum pot sa imi sterg contul de pe facebook?
Fundă.

3 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Http://dan-blog.ro/cum-imi-sterg-contul-de-pe-facebook.html

-Dupa cum scrie acolo, contuln tau va fi dezactivat 2 saptamani si daca vrei sa se stearga cu adevarat va trebuii sa nu intri.

| tania123456789 a răspuns:

De ce vrei sa il stergi? eu am vrut sa sterg un cont de al meu si nu am stiut cum si nu am mai intrat pe el, i-am schimbat numele cu unul mai ciudat si mi-am facut unul nou. poti sa nu il mai folosesti asa cum fac eu. sper ca te-am putut ajuta

| Vasile_Ionut_1984 a răspuns:

Cine imi spune si mie cum se dezactiveaza contul de pe http://www.xpango.com/ Dau funda