| Whemilly a întrebat:

Salut cum pot sa-mi schimb limba pe mess e in engleza,dar vreau in romana.
P.S: Atunci cind ma loghez nu-mi apare nimic ca sa pot schimba limba...sad
Sorry caterogia, dar e cea mai populata.happy

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu ai acolo limba romana unde ti-a zis : Cool_Andy_1990, atunci dezinstaleaza mess-ul care-l ai si descarca ultima varianta, de pe un link romanesc, instaleaza-l si fa din nou cum a zis : Cool! Succes!

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Uite ce te ajut eu :intri normal pe mess ca si cum ai vrea sa te loghezi da?
Si jos acolo dupa cele 3 casute de bifat este limba English setata la tine cred dai click acolo in dreapta ca sa o schimbi si apesi R si o sa iti downloadeze limba romana pentru mess si de acum incolo o sa o ai in lista aceeia si setezi cand vrei(trebuie sa fi conectat la internet ca sa downloadezi limba romana)
FUNDA?

| Raduta_Florin_1998 a răspuns:

Messenger (sus in stanga)->preferences->
(in stanga este o lista selectezi language de acolo)iar apoi scrie intro caseta english si selectezi romana in loc de asta.

Funda?puppy dog eyes