| Doinitzzza a întrebat:

cum sa acumulez cit mai multe like pe facebook.

funda promit

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa iti pui linkul paginii pe diferite site-uri sau poti sa faci publicitate reciproca cu alte paginii.

| Legiuitoarea4 a răspuns:

La ce vrei sa acumulezi mai multe like-uri, la poza de profil?
Sincer nu vad de ce te stresezi atat, adica nu like-urile il reprezinta pe om, la tine e important cate like-uri ai? Nu cred... Dai like daca iti place, doar de aia se numeste,, like''. Stai linistita, nu cred ca like-urile de pe facebook conteaza asa de mult, daca tu te consideri frumoasa si ti-o mai spun si altii inseamna ca asa e, esti frumoasa, nu o spun like-urile de pe facebook. Asta e parerea mea happy
Pa pa :*

| Doinitzzza explică (pentru Legiuitoarea4):

Mersi de sfat. Dra sincer nu pentru a avea like-uri multe la poza principala, pentru a participa la un concurs si de avea numarul maxim de like-uri.

| Legiuitoarea4 a răspuns (pentru Doinitzzza):

Daca participi la un concurs, intra pe poza ta de la ablumul de la concurs, copiaza linkul si dupa posteaza-l pe ask(daca ai) pe facebook pe contul tau personal, poti cere ajutorul unui fete care are mai multe like-uri de exempul Tequila, sau altcineva cine vrei tu un prieten sau o cunostinta care aduna multe like-uri la postari. Spunele sa intre pe link si sa dea un like la poza din concurs happy Sper ca te-am ajutat :*

| Doinitzzza explică:

Am incercat dar nu ma pot loga de ce?

Răspuns utilizator avertizat