| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum sa fac sa vorbesc mai mult cu o fata pe care o plac, daca ii scriu imi raspunde tot timpul... vreau sa precizez ca sunt din sat cu ea.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai si ce sfat mai vrie? Continua sa vorbesti cu ea si incearca sa abordezi subiecte interesante.
Eventual cheam-o si sa iesiti.

| Felissa13Eden a răspuns:

Spune-i sa iesiti pe-afara amandoi.Cunoaste-o mai bine si las-o si pe ea sa te cunoasca.
Cand o sa crezi ca aveti multe in comun,poti sa-i spui si ei. Daca, totusi, nu simte la fel, o sa ramaneti prieteni, dar o sa-ti iei o piatra de pe suflet.