| bellaisabella a întrebat:

Hi TPU! Cunosc un baiat cu care am facut atletism...acum ne-am lasat amandoi, acum de ceva timp am inceput sa il plac, am vorbit de cateva ori pe mess, acum el este cu cineva.Cand doresc sa vorbesc cu el si ii scriu pe mess nici nu imi raspunde, daca ma poti ajuta da-mi un sfat...doresc sa precizez ca il iubesc enorm ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

Asteapta pana se va desparti de ea, tu cum crezi ca te-ai simti daca ai fii cu el si o fata ar incerca sa va desparta? rau sad Incearca sa ii devi cea mai buna prietena, sa iesiti cu bicicletele, sau daca ai piscina prin zona, invita-l intr-o zi si distativa! Insa iti spun in cel mai frumos mod posibil, nu te baga intr-o relatie, s-ar putea ca baiatul respectiv sa se supere sad. Succes drguta :*!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca nu iti raspunde inseamna ca nu vrea sa vb cu tine si nu vrea sa iti faci iluzi poate si-a dat seama ca il placi. si daca e cu altceva si nu iti raspunde inseamna ca tine l ea si nu vrea sa o insele.
apucate de alt sport fa-ti un hobby cunoaste lume uitalhappy nu ai ce face

| consiliera a răspuns:

Dragoste cu sila... Daca vrei si-l vrei ai putea sa te apropii ca o amica de el, subtil, sa nu-si dea seama.Un confident. Poate cu timpul.Incearca,nu ai ce pierde.