| andreisandu28 a întrebat:

cum sa imi conving parinti sa imi cumpere un telefon touch screen. tinand cont ca sunt la abonament vodafone... mai multe metode mai am un telefon vechi dar nu imi mai place.rad colegi de mine ca am o rabla. FUNDAAAA

3 răspunsuri:
| yoanna62 a răspuns:

Arunca tel de la etaj sau poarta te frumos

| Rizeaa a răspuns:

Convingei pe parinti tai ca meriti acel telefon, in legatura cu colegi tai asa sunt peste tot rad de raul altuia dar nu lu-a in seama, sti nu tot ce zboara se manaca. Sper ca te-am ajutat! bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te porti frumoos, si sa le maintesti mereu ca e ceea ce iti doresti cel mai mult in viata si ca toata lume arewinking