| anonim_4396 a întrebat:

SAlut! Cum sa pun la pamant o matahala de 1.95 si 100kg rapid? initial am fost colegi de generala dupa ce el s-a transferat la noi si cam toti il bateau, eu n-am avut nimic cu el, vorbeam glumeam, etc. Am pastrat legatura si mai iesim la un basket, fotbal etc. de cateva luni face sala si e tare smecher si a inceput sa aiba aere d-astea " Mama ca cine-s eu, fac sala si ridic 80 la piept" ...si am observat ca are tendinta de a-si incerca forta pe mine(ma refer la pumni in umar, "ampiciline" etc.), prima oara l-am lasat am zis "na glumeste." nu stiu ce, a doua oara la fel. Vad ca incepe sa devina obisnuinta si ma cam calca pe nervi, si as cam vrea sa-l aduc putin cu picioarele pe pamant, dar constitutia nu prea imi permite ( 1.72, 60 kg ). Niste idei va rog. Mersi (fara "cheama pe cineva" pentru ca nu-mi plac chestiile astea) happy

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iti zic eu metoda rapida dar periculoasa deci as prefera sa nu incerci ca s-ar putea sa ajungi la mititica. Dar in teorie daca viata ta ar depinde de asta faci urmatorul lucur: Un pumn in gat ( daca e suficient de puternic cade in genunchi pe urma ii chisi in freza un picior in cap si daca mai are tovarasi pe langa el o iei la sanatoasa! laughing

1 răspuns:
| UNomBATRAN a răspuns:

Ii dai un scaun in cap si dupa ce cade jos cateva picioare in gura si l-ai rezolvat...