| Danielasat a întrebat:

Cum se procedează cu poza de pe diploma de bacalaureat? Se pune aceeași poza ca cea pe care am făcut-o la liceu pentru diploma de clasa a 12a? Ne face inca o poza? Sau ne cere noua o poza pe care sa o aducem? La voi cum a fost? Mulțumesc pentru răspuns x

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La mine când eram în clasa 12 ne-a făcut poze, iar pe diploma de bac și cea de 12 clase era aceeași poză.

| zurick a răspuns:

Cred că îți cer altă poză. Oricum, să faci multe poze, o să tot ai nevoie și la facultate, cămin. Știu că am făcut o groază de poze anul ăla.