| florinica123456789 a întrebat:

Curand (1 aprilie), implinesc 13 ani si ma gandeam sa-mi sarbatoresc ziua. Idei de locuri?

Nu -mi prea doresc sa o tin la restaurant si nu prea am banilaughing
Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand nu ai bani, nu-ti pui parintii sa faca datorii sau imprumuturi bancare ca sa-ti faca tie ziua, esti destul de mare sa intelegi ca nu-i normal sa faci asta, generand greutati parintilor.

In situatia data, cumpara o punga mare de bomboane petru colegii de la scoala si un tort si cateva sticle de suc pentru acasa, sa-ti vina prietenele si gata.
Este doar 13 ani, esti micuta si nu-i o varsta prea importanta.

| florinica123456789 explică (pentru Violleta2022):

Deci.....Gretta... ma faci sarac in fata? Eu eram sarcastic. Am 3 masini, 2 case si 10 frati. Pana la urma, mi-am tinut-o pe iaht.
Multumesc oricum

| Violleta2022 a răspuns (pentru florinica123456789):

Pe iahtul care pluteste in apa din cada, nu-i asa?

| florinica123456789 explică (pentru Violleta2022):

Nu, pe cel din Barsa happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu am idee.
Dar la multi ani de pe acum!
Sa crej' mare! laughing