| eueueu1 a întrebat:

Salutbig grin. Am o problema ...eu asa o numesclaughing. Cel mai bun prieten al meu face vineri 21 de ani ce cadou as putea sa ii fac in afara de tricouri personalizate si parfumuri si alte chestii de copii. Dau o funda celui care imi da un exemplu bun.(ma scuzati daca nu e buna categoria)

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poti sa i faci o petrecere surpriza undeva la un club unde surpriza sa fie una. exploziva[o dansatoare din buric]

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa i iei un aparat de ras mai performant de exemplu

| eueueu1 explică (pentru mona):

Aparat de ras are o gramada si el si fratesu...mai astept rasp

| eueueu1 explică (pentru mona):

Ha ha laughingrolling on the floor tot iti dau o fundawinking

| mona a răspuns (pentru eueueu1):

Mersi

| mona a răspuns (pentru eueueu1):

Poti sa i faci o petrecere surpriza undeva la un club unde surpriza sa fie una. exploziva[o dansatoare din buric]

| dalmma a răspuns:

Pai... ai putea sa il duci la o bere big grin