| anonim_4396 a întrebat:

big hug As dori sa vad pe internet serialele: patit-o Feo si Cameleonii(au fost pe acasa) daca mi-ati da ceva site unde sa le pot vedea ar fi minunat:X Multumesc anticipat!>big grin

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Patit-o Feo: www.patit-o-feo.seriespepito.com
Cameleonii nu sunt toate: www.sitiostotal.com/camaleones-total/capitulos-online-de-camaleones/
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Name_3685 a răspuns:

Patit-o feo nu stiu daca gasesti dar pe youtube scrii camaleones capitulo... si iti da. dar vz sa nu dai pe campeones ca asa o sa-ti apara scris in mom in care scrii in casuta aia.scrie camaleones si o sa-ti dea, eu ma uit si acum:X::X:X:X

| Aly_7627 a răspuns:

Pe youtube stiam si eu! vreau un site unde sa vad ep complete nu pe parti. mersi!