| k1duTzuu a întrebat:

big grin
Ohh...doar cand ma gandesc, laughing)
Deci, imi placea de-o fata, bine, imi mai place, doar ca s-a cam stricat treaba big grin
Mie imi placea de ea, ei cred ca ii placea de mine, toate bune si frumoase, cateva saptamani, la inceput doar eu o bagam in seama, da r ajunsem sa ma bage ea pe mine in seama, de fiecare data, dar intr-o zi, eram cu 2 prieteni si stateam de vorba, ea a venit cu o fata si a intrebat ce fac cei 2, pe mine nu, dar nici eu nu am mai intrebat-o nimic. apoi cand a plecat eu i-am spus acelui "prieten" : oare ea, nu stie sa bage lumea-n seama?...
dupa cateva zile, am vazut ca nu mai era cum era inainte, si intr-o seara mi-a spus ca cica o vorbesc pe la spate.acel "prieten" a turnat tot si cred ca a mai bagat si magarii, eu m-am facut : daca am zis ca nu bagi lumea in seama, asta inseamna ca te vorbesc pe la spate?... a iesit nasol...dar tot simt ceva pentru eabig grin astept pareri, ce sa fac, etc big grin laughing)

3 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Sa stii ca baiatul trebuie sa salute primul fatawinking

| SkyPilot a răspuns:

Nu poti sa stii ce s-a intamplat. Ai putea sa vorbesti cu fata, sa ii explici punctul tau de vedere, sa ii spui ca iti pare rau ca s-a schimbat si sa o intrebi ce ai putea face ca totul sa fie ca inainte. Atentie, nu o scoti pe ea vinovata cu nimic si nu o critici, vorbesti numai despre ce simti tu.

| Ale279 a răspuns:

Mda...eu sunt fata si sa iti raspund dupa"gandirea"fetelorlaughing) In primul rand, baiatul trebuie sa bage fata in seama, daca ea a vazut ca in ultimul timp nu o mai bagi tu in seama si te baga numai ea pe tine, a zis sa te faca oarecum "gelos" sau sa te inveti minte ca poate sa te si ignore laughing cat despre chestia cu vorbitul "pe la spate" cred ca ea acum vrea sa "fie suparata", ca sa o observi tu si mai mult, sa o bagi in seama mai mult etc... eu asa cred... stiu, gandirea fetelor e complicata, dar, oricum Succes! laughing