| AL3XandraAnndreutza a întrebat:

Salutbig grin Stie cineva ce program trebuie sa folosesc ca sa fac un video, ca sa-l postez pe youtube? Dau funditszabig grin

Răspuns Câştigător
| ada97 a răspuns:

Movie Maker este cel mai bun... fundita?blushing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Windows movie maker.

| Danyel a răspuns:

Daca vrei sa filmezi desktop-ul trebuie sa folosesti CAMTASIA STUDIO 7... daca vrei sa filmezi afara foloseste un telefon sau o camera video.Ca sa postezi pe YOU TUBE mai intai iti trebuie cont.Succes! daca nu intelegi mai vb la ID:spider_dany_2010

| Aylee a răspuns:

SonyVegas, Adobe Aftereffects... sunt foarte multe programe pe care le-ai putea folosi pentru a edita un video.

| Squmppaaaa a răspuns:

Buna, ceva simplu
Windows movie maker
big grin

| ada97 a răspuns:

Ms pentru funda>:d