| Nikolaus a întrebat:

Dați-mi va rog cateva idei de frizuri pentru mine(baiat fac 16 ani acus). Intru in clasa a 9-a si eu nu am avut nici o forma a parului pana acum dar daca tot nu ma cunoaște nimeni la liceu poate imi fac si eu o frizura. Nu de asta de cocalari ridicata in sus, ci una mai decenta dar sa am un stil al meu. Problema e ca am parul foarte aspru si nu pot sa il invart în nicio direcție, iar cand creste, creste foarte des(pot baga mana in el si nu o mai scot de acolo). Eu ma gândeam sa ma tund scurt pe parti(la perciuni) si in spate si deasupra să-l las mai mare. Acum nu stiu cat de bine o sa imi stea(am parul saten inchis). Daca puteti sa ma ajutați, poate si cu poze as fi recunoscător. Merci.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Natalie17 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Iubesc frizura lui Austin Butler, e super moderna si frumoasa.

| Nikolaus explică (pentru Natalie17):

Parul meu e total paralel cu al lui. Ala nu pare par aspru nici pe departe. Merci oricum.