| Alinkjj22 a întrebat:

Salut.Dacă aș vrea să mă întorc la liceu...ce ar trebui sa fac având în vedere că pur și simplu nu am mai fost? ...Trebuie să repet procedură de înscriere sau ce?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista un program special pentru cei ca tine, care au abandonat scoala mai devreme, iar acum au sansa sa o reia.
Programul se cheama " A doua sansa"!
Uite aici informatie despre asta:
https://www.edu.ro/a%20doua%20sansa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă din cauza ne frecventării nu s-a putut încheia situația anului școlar, trebuie să mergi la secretariat.
Poate poți da examene de corigență în toamnă.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la secretariatul școlii pentru a afla exact ce trebuie să faci.