| greentea a întrebat:

Stie cineva vreo cura de slabire pe care as putea sa o tin, avand in vedere ca in timpul zilei am liceu. As vrea ceva simplu.

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Buna.

Eu iti recomand sa arunci o privire pe http://www.slabute.ro/.
Acolo gasesti sfaturi utile in ceea ce priveste un stil de viata sanatos. Eu personal prefer asta pentru a ma mentine in forma si nu dietele "minune" dupa care mai tarziu o sa te alegi cu toate kilogramele inapoi si inca cateva in plus. Pa pa