| PredatoR a întrebat:

Daca esti in masina in dreapta si nu port centura cine plateste amenda soferul sau tu? Eu cred ca u... dar nu sunt sigur... happy

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Tu o platesti

| justAgirl_8912 a răspuns:

Am auzit si eu ca nu soferul plateste amenda ci tu dar nu stiu nici eu sigur

| Deutza_4524 a răspuns:

Tu normal!

| b3atrice24 a răspuns:

Soferul

| Georgix a răspuns:

Tu platesti! (soferul nu poate sa oblige pe celalalt sa poarte centura, poate pur si simplu nu vrea)

| ronin33dan a răspuns:

Soferul primeste 2 puncte de penalizare ca te-a lasat fara centura in masina, in timpul mersului si tu primesti amenta de pana la 700 ron.

| dulkyk a răspuns:

Tu o platesti