| cefaciba31831 a întrebat:

Salut,daca la varsta de 14 ani am penisul de 9, 5 cm cand e sculata este ok? Ma tem ca pe viitor o sa o am cam mica si o fata m-a intrebat daca vreau sa o facem si rusinat i-am spus ca nu din cauza dimensiunii.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Funda se dawinking Pana la 16 ani mai poate creste, stai linistit ca nu stai rau la 14 ani ai tai

| cefaciba31831 explică (pentru timidu89):

Multumesc,intrebam deoarece un prieten o are de 16 si rade de mine, acum ce sa fac, sper.

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Nu ai de ce boss! Relax! La varsta asta puteti sa va cunoasteti si altfel, experimetati nuditatea, un masaj erotic, magaieri, sărutări... o sa te saturi la maturitate de " tras la rame "!

| cefaciba31831 explică:

Dau steluta sau ce se da aici