| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, daca mergi la profilul filologie cate clase faci 12 sau 13?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

12,nu se fac 13 clase decât la şcoala profesională(de meserii).

| Choco a răspuns:

13 clase faci doar daca mergi la profesionala sau la seral happy la profile normale cum e fi filologia faci 12

| Choco a răspuns:

@Pink si de unde sti ca nu toti cei care au rasp sunt cunoscatori? da nu se lauda ca tine ca sa primesti o funda laughing)) eu am terminat filologia si am facut 12 da tu numa vrei sa dai deci nu sti sigur. poate rmai repetenta si faci 13 laughing

| justme4 a răspuns:

12, ca peste totwinking

| Pink_7714 a răspuns:

Eu cred ca se fac 12happysi eu merg la filo...si cred ca ar fi folositor raspunsul unui cunoscatorbig grin