| Misterious_7096 a întrebat:

Salut, dati'mi idei, imagini cum as putea sa'mi fac garderoba mai frumoasa, adica ce as putea desena, sau lipi pe usa dulapului?

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai poti sa decupezi imagini din ziare, reviste etc. care iti plac si le lipesti pe alea. Mai poti incerca diferite teme: adica sa decupezi si sa lipesti numai flori, animale, obiecte, nume, sau sa lipesti lucruri numai de o anumita culoare(de ex. mov, alb, verde).
Te pup:*
pa, pa.

| alone a răspuns:

Eu am desemat 3 trandafirii (u alegi culorile incearca sa fie cat mai vii) si am lipite vreo 4 stelute argintii...deseneaza ceva c t reprezinta p tine, scrieti numele sau fa c simti! depinde doar d tine si d cata imaginatie ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer cred ca ai putea sa decupezi din anumite reviste de moda sau de adolescenti (popcorn, bravo, bravogirl) imagini cu hainele tale preferate cu starurile preferate...
xoxo Deea... sper ca am ajutat.:X