| kidDu_6567 a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de jocuri pentru. pc. care sa nu ma plictiseasca foarte repede... fara metin si 4story... sau alte site-uri de jocuri online big grin

Am incercat TesT drive unlimited, Sims 3 Hollywood, Tony hawk P. S. 4 si American wasteland... mi-au placut f. mult si nu m-am plictisit foarte repede de ele...

Mai stiti si alte jocuri care merita incercate >:?

P. S. : Funda... si daca se poate sa nu depaseasca 6 gb big grin

Multumesc anticipat! >:

3 răspunsuri:
| NoBoDy_7286 a răspuns:

Ce metin2 sv privat(aleas misto)

| IngerBlue a răspuns:

Battle of the immortals e foarte misto jocu. eu iti recomand

| alle09 a răspuns:

IncercaIMVU... e un joc interesant dupa ce iti faci ceva prieteni happyai sa intelegi mai multe pe parcurs... daca ceva ma gasejti p id : eu.alle00@yahoo.com