| andreiion a întrebat:

Salut, dau cont club penguin membru are aproape toate itemele, casa super, pe un cont de care o fi pe jocul IMVU idu meu este ion.nina

3 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Salut! Dece trebuie sa faci "troc"? Poti sa faci acontul singur. E ff usor.Ai "probleme" la inregistrare? Nu-i bai. Du-te, pe TPU si tasteaza la "cautari' doar "IMVU". Sunt multe, foarte multe raspunsuri la intrebari. Farmecul e sa faci TU singur totul. Atunci esti "victorios'.(Am fost "rautacios"? Nu.Am vrut, doar, sa te ambitionez.) LOl. BAFTA
(Acum sunt convins ca no sa-mi dai Funda; sau ma insel?)

| AllieAyl a răspuns:

Iti dau euu

| MonicaOtaku69 a răspuns:

Hei iti dau eu