| MaryNepotu a întrebat:

Salut dau funda. Sunt clasa a 8 a si vreau sa intru la un lieu oricum ceva it din astea calculatoare si nu stiu ce licee sa aleg in bucuresti daca exista. Ideii ceva linkuri si daca se poate media de admitere. mersi dau funda.

2 răspunsuri:
| florin9999 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......itutii.php
Poti sa cauti mai multe licee pe acest site, depinde si in ce sector stai ca sa iti fie mai aproape. Sper ca am fost de ajutor

| Geoo28 a răspuns:

Intra si tu pe admitere - institutii. si aflii acolo ce vrei!