| AlinPopescu1 a întrebat:

Dau funda!
Sunt clasa a noua si m-am indragostit de noua colega. Este superba, si are toate calitatile pe care le doresc la fata visurilor mele: desteapta, frumoasa, inocenta(nu a mai avut prieten) si este foarte de treaba. Am ajuns sa o iubesc! Am iesit cu ea de 4 ori incepand de miercuri, si imi da semne ca m-ar placea: cand ii spun ca mi-e dor de ea, ea imi spune ca si ei de mine si ca i-a placut sa stea cu mine, stau pana seara traziu cu ea, si vorbeste foarte frumos, zambeste mereu si rade la toate glumele mele. Lucrurile care ma pun pe ganduri sunt:cand am chemat-o la film( a aceptat bucuroasa) a intrerbat dc mai vine altcineva(voi merge doar eu cu ea, dar e ok sa nu vrea sa fim doar noi 2!?), iar cand o conduc la ea acasa am inceput sa o imbratisez(sper ca nu e prea mult!) si e putin reticenta, ma asteptam sa ma imbratiseze mai "calduros". Miercurea asta cand iesim la film vreau sa ii marturisesc ce simt pentru ea, si sa ii cer prietenia.

INTREBAREA MEA: este sau nu prea devreme?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wihox a răspuns:

Numai tu poti sa iti raspunzi la asta. Gandeste-te, o cunosti destul de bine?
Inocenta asta este cu mai multe taisuri (eu mi-am luat-o odata ). Ai grija ce faci.