| Adr121 a întrebat:

Hey TPU, de ceva timp imi place de un baiat din aceeași școală cu mine, este cu un an mai mare si iesim mereu la aceeasi ora si stam afara de o săptămâna. Avem o prietena comună si de la ea am aflat ca si el mă place pe mine, ce aș putea face? Precizez că nu vreau sa ii mărturisesc sentimentele mele

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

E simplu. Nu-i spui nimic si stai departe de el.
Asta reiese ca vrei, din ce spui.

| Bazzed a răspuns:

Dacă nu ai de gând să-i marturisesti atunci chiar nu ajungi nicăieri, plus ca dacă el te place acum, e foarte posibil ca după ce vede că nu progreseaza treaba in vreun fel sa o lase balta și o să-ți acorde din ce in ce mai puțina atenție

| Adr121 explică:

Update:suntem imp de 5 luni