| georgiana37 a întrebat:

Salut
dc nu imi mai accepta intrebarile pe site?
plzzz rasp urgent.

Răspuns Câştigător
| Miss Maddy a răspuns:

Uite ca tia acceptat-o... vrei sa spui ca sunt inca in asteptare de mult timp sau scrie la ele ca ti-a fost respinsa intrebare?
daca e ca ti-a fost respinsa e din cauza ca intrebarea a mai fost pusa pe site sau avea continut ce nu era permis
daca este ca este inca in asteptare este pentru ca sunt foarte multe intrebari pe site si trebuie sa treaca pe la 3-4 moderatori ca sa fie acceptate...si la mine a fost asa la inceput

3 răspunsuri:
| Winniee a răspuns:

Pe asta a acceptat-o
Acum depinde de ce intrebari ai pus si daca au vreun rosthappy

| torres9 a răspuns:

Mai intai sa-mi spui cum ai postat-o pe asta

| torres9 a răspuns:

Scz, am inteles gresit. probabil sunt considerate spam sau ca iti faci publicitate