| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori suntem intrebate ce ne place la un baiat spunem "caracterul" dar toate avem un "gen" de baiat care ne atrage mai mult, sau de care, fara sa vrem, suntem atrase mai mult decat de ceilalti fara sa indeplineasca neaparat TOATE preferintele. Cum e genul vostru de baiat? (fizic si psihic)

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Buna:*
Da,in primul rand ai dreptate,asa este.
In al doilea rand,mie imi plac baietii politicosi,grijulii,cu simtul umorului,sociabili,sa nu fie geloso, si sa nu ma faca pe mine geloasa.
Iar la fizic, imi plac baietii blonzi, cu ochii albastrii, si cu o dantura frumoasa.

2 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Pai...imi doresc sa fie amuzant,cu suflet bun,sa ma faca sa ma simt eu insami,sa nu fie prea lipicios (nu e nevoie sa vada toata lumea cand ma sarut,ma tin in brate sau de mana).
Acum,ca si aspect:
Sincer,nu prea imi pasa daca arata ca Zeus,dar sa nu arate nici ca Frankenstein.Ei,dar,in visele mele,baiatul perfect arata asa: Inalt, blond, cu pectorali, si ochii albastri sau caprui deschis, dar nu foarte deschis...cam,ca mierea de padure.

| Hoper a răspuns:

Inteligent, descurcaret, amuzant, atent, grijuliu big grin
Mai inalt ca mine, cu ochi frumosi...laughing)) altceva thinking