| Alealexandra2000ale a întrebat:

Salut, de ceva timp când vreau să pun un story pe insta și caut o melodie nu îmi da și nici cele salvate nu mi le arată. Imi mai arată melodii dar de care nici nu am auzi. La restul oamenilor ce-i cunosc le merge perfect.Această problema mă enervează tare. Aveți vreo soluție?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Solutia e sa nu iti mai faci nervi pentru niste chestii atat de efemere precum povestile de pe Instagram la care majoritatea nici nu se uita activ, ci apasa asa random pe next si se uita doar la cateva? Zic si eu...

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea, Facebook și Instagram au pierdut licența multor piese din cauza drepturilor de autor, din câte am auzit
Cert e că nu prea ai ce face
Că le merge celorlalți, nu se știe exact de ce e posibil thinking