| LNK a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa cumpar Relax & Tone. Dar am gasit doua variante : clasicul ( http://www.top-shop.ro/relaxtone-83207-p.html ) si altul, Relax & Tone Red Power ( http://bucharestcity.olx.ro/relax-tone-red-power-aparat- vibromasaj-infrarosii-ca-la-tv-iid-120713685 )
Acum nu stiu care sa-l cumpar. Stiu ca Red Power are 40 w, iar clasicul are 25 w, deci primul e mai bun, si chiar daca e mai scump putin am de gand sa il cumpar. Dar totusi ma gandesc ca acele raze infrarosii ar putea afecta in vreun fel organismul.
Voi ce parere aveti?
Si daca se poate (ma refer la cei care au acest produs) sa imi spuneti daca e bun, merita si daca isi face efectul.
PS : Daca aveti de gand sa-mi spuneti sa fac miscare, nu va mai osteniti, deoarece fac miscare dar ma gandeam la Relax & Tone ca o completare.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dusadarius a răspuns:

Eu il am pe cel simplu si e f bun dar am gasit pe net ca cel red e cu raze infrarosii gandeste-te care vrei uh! fundita Plz

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite care e parerea mea. Aparatul relax&tone red power are raze infrarosii acele raze poate afecta circulatia si te deshidrateaza si e ca si cum ai fi depus efort.Eu am folosit relax&tone red power si nu prea am fost multumita, dar mi-am cumparat relax&tone clasicul si sunt multumita findca practic mult sport am febra musculara si ma ajutat, de atunci nu ma mai ingrijorez pentru febra musculara de asemenea tonifica pielea si chiar te ajuta si sa slabesti.