| bogz a întrebat:

De ceva vreme nu mai am sentimente pentru nimeni, nici bucurie, dragoste, mila etc.Pentru ai mei nu am niciun sentiment, nici pentru prietena mea.Nu ma bucura nimic, de ras rad asa, dar sentimentul acela de bucurie nu il mai am.

Răspuns Câştigător
| Quiin a răspuns:

E momentul ala din viata cand habarna nu ai ce dracu ..simti. Dar o sa-ti revii. Toti avem astfel de momente, sau poate ca ai fost ranit si pur si simplu esti rece. Si o sa fi rece pana o sa-ti revii.

6 răspunsuri:
| bogz explică (pentru Quiin):

Teoretic ar trebui sa fie cea mai frumoasa perioada, am reusit la facultate etc, dar nu ma pot bucura

| Oxymorone a răspuns:

Fa ceva special care sa iti dea un bobarnac in ceafa si sa iti spuna ''Hai, de aici e realitate pura.''

| JustRoxanne a răspuns:

Buna. De undeva tot trebuie sa vina starea asta. Incearca sa iti notezi undeva toate reusitele, planurile de viitor, dar si lucrurile care te deranjeaza la cei din jurul tau. Poate asa iti vei da seama ce nu e in regula (poate nu te simti apreciat sau nu esti tratat de cei din jur asa cum ai vrea).

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca e o oarecare monotonie in viata ta. Poate este doar plictiseala. Incearca sa faci ceva extrem, nu stiu, ceva ce te-ar face sa uiti de acest sentiment.
Pa!

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti bun de armata, eu radiez totu' de fericire..."sad face"

| Quiin a răspuns (pentru bogz):

Iti trebuie doar timp. Timpul le rezolva pe toate!