| Fellings a întrebat:

am o prietena foarte buna ne cunoastem de cand eram la gradinita si acum 2 saptamani am inceput sa "dezvolt" sentimente de dragoste pentru ea, de ce nu stiu doar am stat cu ea de cand eram mici si mai ales ca nu am mai simtit sentimentul acesta pentru nici o fata.
Ce sa fac? Decat sa imi stric o relatie foarte buna de prietenie mai bine tac nu?
Asadar cum fac sa scap de sentimentul de dragoste?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Poate o strici asa este, insa ti se pare o idee mai buna sa te chinui de cate ori o vezi si te dai drept fiind doar un bun prieten? Risca si incearca mai mult, cine stie, poate si ea simte la fel si doar sunteti amandoi timizi.

| Fellings explică (pentru WaterDrop):

Poate dar daca imi expun sentimentele si ea nu simte la fel?