| Ciompârla a întrebat:

De curand am intrat la Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor la Marketing. In Galati, la Dunarea de Jos. Ce parere aveti despre acest profil? De la ce sa ma astept si de la ce sa ma feresc? Cateva sfaturi?
Va multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| DeniiMT a răspuns:

Sora mea a facut aceeasi facultate, doar ca la Alba. E super profilul, s din cate stiu eu dupa ce termini ai o gramada de posibilitati in domniu, adica ma refer ca poti sa fi manager, contabil in diverse domenii, s.a. Probabil la inceput o sa iti fie mai greu pana te obisnuiesti, dar cred ca pe parcurs nu o sa-ti mai fie asa. Eu chiar te incurajez pentru ca e super profilul asta plus ca se castiga bine. Si eu o sa merg tot la aceeasi facultate.
Multa bafta! :*