| EuEduard a întrebat:

De curand mi-am instalat World Racing 2 iar cand intru in el imi apare Insert World Racing 2 disc into a disk driver. Cum sa rezolv problema dau funda.

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu Ti-ai Instalat nimic fiindca este un joc mai faimos (Mie nu mi se pare -Opinie Proprie)Nu-l il poti lua de pe net iti iei numa exe -ul de la downloader ii ca atunci cand mergi in magazin iei un joc fain si ca sa il instalez ai nevoie de cod no in magazin ai codul ila dar daca iei de pe net jocu ai jocu da nai codu ila asa si la tine ai chestia aia care ai nevoie sa -l instalez da ai nevoie de CD original si ila il iei cu bani in realitate
Sper ca ti-am Fost de folos

| M1RACLE a răspuns:

Frate ia un crack de pe net si ia tot ce e in crak si pune-l in folderul in care ai instalat joku si gta problemabig grin

| Mult_Te_Yubeste_Aurelian_1980 a răspuns:

Dupa ce ai instalat world racing 2 intri in my computer dai click dreapta dai open si intri in el si vezi ca scrie crack intri in crack dai copy si apoi intri unde l-ai instalat tu intri in fisier si dai paste si iti apare doua iconite dai yes si apoi iti merge dai funda? daca nu ai inteles baga id-ul meu thepastylutzamoarta si iti spun mai bine... sper ca ti-am ajutat.