| Tropkilla a întrebat:

Salut, de o luna sunt cu un baiat si inca nu l-am sarutat, zilele astea iesim in oras, ce fac:-s, daca ma saruta, eu nu stiu sa sarut, nu am mai sarutat pana acum nici u baiat, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| bestofninja a răspuns:

I super simplu. La incput doar va atingeti buzele asa delicat apoi incepeti tot mai tare si apoi pe la mijloc va bagati limbile unul la altul in gura si va jucati cu limbile. Scurt si la obiect. Lasate dusa de val.

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

In primul rand comportate normal, cum ar fi c ai mai sarutat inainte.
Tu trebuie sa te lasi condusa de el.nimic mai mult.
Si eu imi faceam griji inainte sa am primul sarut dar te asigur 100% ca e mai simplu decat iti imaginezi.
Si o sa fie frumos, nai sa-l uiti niciodata mai ales daca tii la acel baiat.day dreaming
Si sa-ti zic asa, tu trebuie sa misti limba[daca e sarut cu limba prima data].
ppa

| albastrualb77 a răspuns:

Stai linistita totul vine de la sine, nu e o lectie pe care trebuie sa o inveti dinainte. Nu-ti fa griji, iti va placea, sigur.

| Tropkilla explică:

Bestofninja iti multumesc si ti-am dat tie fundotza