| AmtoNsk0I9 a întrebat:

Salut,

De saptamana trecuta am o stare nasoala,si nu mai imi trece parca nu mai sunt eu nu mai am chef de Glume sau sa ies pe afara,inainte nu eram asa,parca sunt plictisit de viata, ce imi recomandați sa fac sa imi treaca starea asta?

Răspuns Câştigător
| Ştefania1989 a răspuns:

Ceea ce cred eu este asta. Inseamna ca sapt trecuta ai avut o problema si acum o eviti dar te tot gandesti. ca sa depasesti aceasta stare de neliniste, si chef de nimic rezolva problema?

1 răspuns:
| Mynameis93 a răspuns:

Poți merge la un psiholog.Ar putea fi o problemă gravă