| hoLigan a întrebat:

Salut.deci am si eu o problema cu pc ul, porneste si nu se vede nimic pe ecran, dar nu ee din cauza de la placa video ca am incercat in alt pc si merea.si am pus si alta placa video in pc si tot nu se vedea nimic, oare sa fie ceva de pe placa de baza?

1 răspuns:
| Iulia1106 a răspuns:

Mie cand imi mai facea asa, mi se misca o mufa din spatele monitorului(cea care conecteaza monitorul la unitate). Nu cred ca asta este cauza, dar. thinking