| Ady_5411 a întrebat:

Deci am si eu o problema! Poate nu ma pricep eu sau e vreo problema! Am Prea multe id-uri in lista de messenger si vreau sa sterg din ele, sterg id-urile si cand ies dupa mess, si intru iar imi apar toate id-urile in lista! Nu se sterge nimic! Cine imi poate zice cum pot sa le sterg si sa nu mai apara? Dau fundita

3 răspunsuri:
| IzzyX a răspuns:

Dupa ce dai delete bifezi acolo la "delete from adress book to" si dupa dai ignorewinking:* funda?

| IzzyX a răspuns:

Pai da.eu ti-am rasp la intrebare.normal ca dai ignore la toti!

| Ady_5411 explică:

Am bifat acolo, sa dau ignore? pai daca sterg 100 odata ce fac ma apuc sa dau ig la toti?