| Antonia154 a întrebat:

Salut, deci e urgent.la unul din primele raspunsuri dau funda, am telefon cu rama(sau cum ii mai zice//corpul) din plastic, pe ea intimplator am picurat lipici moment. Daca o sa incerc sa indepartez lipiciul cu acetona o sa functioneze? Sau cu ce pot indeparta lipiciul de pe ecran/pe ecran este un strat de pelicula dar nu vreau sa o dezlipesc.Mentionez.este lipici si pe plastic.

2 răspunsuri:
| InLove_1054 a răspuns:

Nuj ce sa zic. Dar pe ecran nu da cu acetona ca se strica straight face

| infuzion a răspuns:

Foloseste acetona nu freca intens pentru ca o sa deterioreze plasticul!
P.S.: http://tutorialfast.blogspot.com - Un facebook like please