| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt niste fete la mine in clasa care ma enerveaza la culme : deci nu invata deloc(le-au zic si profele de fizica si chimie ca raman corijente...o sa scap de ele!~sper!~), in ore nu fac nimic altceva decat sa vorbeasca, barfeasca, imi cer mereu temele(in ultimul timp nu le mai dau, ori si le fac singure, ori copie de la altcineva, ori iau nota4(3,2)asa cum merita!)

Deci faza e ca la sport chiar MEREU se intampla la fel : una din ele sta in fata mea la alergare si abia alearga si cei din spate dau vina pe mine, si spun ca eu nu alerg, apoi ii spun acelei fete sa alerge mai repede, si ea spune chestii de genu` "N-am chef" sau "Nu vreau". Spuneti-mi si mie niste replici ca sa nu mai aiba ce comenta, dar sa nu fie injuraturi si din astea.

Apropo, stiu, n-ar trebui sa o bag in seama, dar pur si simplu vreau sa am si eu un moment in care sa o inving, sa o las cu gura cascata si sa nu mai rada de mine, sa am si eu un moment de gloriebig grin

1 răspuns:
| BiieBiebs a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie sincer, stiu prin ce treci, chiar stiu. Poi n`a spune-i si uh de ex.:" App` uh fata taci dracu ca mha enervezi ca te crezi c`am tare in gura.Veziti de treaba ta, nu mai vb de alti.In primul rand uitate in oglinda cum arati straight face. " daca incep sa se ia de uh incearca sa fi tare, nu le baga in seama. Si mai baga si uh acoloo in plus. Sper ca te-am ajuta.Bafta! :*