| 愛LeEu愛 a întrebat:

Vreau replici pentru o cearta big grin (fara injuraturi) Mersi :*

13 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Hmm...

daca ne dai mai multe detalii? situatia cadru motivul de ceart... etc.

| 愛LeEu愛 explică (pentru PinkTerror):

Pai, nu ma cert rau, doar ne dam replici dureroase si eu nu mai amhee hee

| PinkTerror a răspuns (pentru 愛LeEu愛):

Hmm...

Pai:

M-as mai certa cu tine dar se vede ca nu esti pregatit/a
Daca ai fi langa mine... te-a bate cu polonicul pana iti ies aiurelile astea din cap.
O viata am si o irosesc incercand sa te aduc pe calea cea buna.
intelegi? Stiu e greu... dar incearca!
Vine sf lumii si nici tu nu stii ce ai in capul ala.

gen... big grin

| 愛LeEu愛 explică (pentru PinkTerror):

Nu. Mai de gandirewinking, mai bine da link ca eu nu am gasit, oate nu am cautat binewinking

| Mădă0611 a răspuns (pentru 愛LeEu愛):

Cearta pe net? =)) Keyboard warriors.
http://i.imgur.com/rOxhP.jpg =))))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună nu este frumos să răspunzi cu aceiasi monedă, dacă el te ceartă tu fii m ai inteleaptă si răspunde i pe un ton blînd, cînd numai sint lemne focul se stinge, iar cind nu mai sint discutii cearta se termină spune un proverb inspirat.

| PinkTerror a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti un/o scump/a... Dar viata nu e asa frumoasa si in plus daca lasi capul jos in ziua de azi ti se taie fara resentimente.

| FadetoBlack a răspuns:

Înttrebări stupide, nu merită răspuns.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ce zici tu acolo?
Pe curând!

| DolceKiss a răspuns:

Pai Daca este cu o fata :,, Iubitha ce mai faci? Imi era dor de tine! Stii de ce? Pentru ca nu aveam de cine sa imi bat joc!,, sau Daca iti zice ceva urat, gen o injuratura poți spune,, Se vede ca ești invidioasa pe mine! Da'stai linistita ca nu te invinovatesc!,, Sau daca te umileste in public poți sa ii zici ceva gen,, Ooo. mititica de tine ești așa de disperata încât inventezi minciuni despre alții! Ce mila imi e de tine!,,

| luci12nf a răspuns:

-Daca iti dau una...
-Daca iti dau eu doua...

| RamonaGirl a răspuns:

Pai nu trebuie sa te certi cu nimeni! eu ti-as zice dar va trebui sa iti dai seama ca nu e bine ce faci! bafta in viata!