| Yonutz_Katalin_1995 a întrebat:

Salut,detin un pc cam de un an si de la o vreme in coace functioneaza cam greu.Si nu stiu de ce!

6 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Probabil windows-ul este de vina.Incearca sa il schimbi!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate ai virusi.Descarca un antivirus si scaneaza-l.Sterge si din programele care nu iti folosesc.Pa,pa

| drogh a răspuns:

Probabil că ai vreun virus. Ia un antivirus. Îţi recomand: Nod32, Bitdefender, Avast, Norton. Dacă nu e de asta, atunci ai prea multe fişiere şi trebuie şterse.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ia avast! antivirus de pe net, daca nu este de la virusi du calculatorul la un specialist

| StefaniaM a răspuns:

Poate o fi îmbatranit si el big grin. Pune-ti un antivirus sau mai sterge-ti din ce ai pe el

| Fresh a răspuns:

Este uzat ...probabil ai si virusi, incearca sa reinstalezi windowsul happy