| Chensaw a întrebat:

Doream, daca puteti, sa ma ajutati si pe mine in legatura cu o fatasad O cunosc de o luna si jumatate si in acest mom suntem prieteni foarte buni. Dupa o saptamana dupa ce am cunoscut-o, am intrebat'o daca imi/ne acorda sansa de a fi impreuna dar m-am lovit de un raspuns pe care, sincer, nu il asteptam - "In acest mom nu pot deoarece tocmai ce am iesit dintr'o relatie si in interior sunt dezamagita dar daca doresti, mai vorbim, ne cunoastem si noi mai bine si am sa ma gandesc.". Acesta a fost raspunsul care m-a lovit cu o enorma forta care m-a facut sa fiu un pic neincrezator in mine din acel mom. Acum, intrebarea mea este - cum as putea sa o intreb/cand ar fi un moment oportun, sa o intreb din nou daca ar dori sa fie impreuna cu mine? deoarece o plac enorm si ea stie asta insa mie teama sa nu ma lovesc din nou de acel raspuns..va rog mult happy. Va multumesc pentru ajutor happy

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Hey! Dupa parerea mea ea ti-a scos acel raspuns ca un fel de scuza:ori inca il mai iubea pe fostul ei,ori nu vroia cu tine. Ceea ce ar trebui sa faci tu,daca chiar crezi ca ea merita iubirea ta e sa ASTEPTI! Da,e greu... vrei sa o ai,dar trebuie sa o lasi sa isi revina!
Nu cred ca ar fi un gest admirabil sa o intrebi iar si iar si iar daca vrea sa fiti impreuna pentru ca o sa o sufoci,dai semne, comporta'te ca si cum ai vrea sa o cuceresti non-stop! Incearca sa te indepartezi un pic de ea, ca sa vada ca nu vrei sa ii fi prieten___ci iubit! De multe ori, noi, fetele, cand un baiat incepe prin prietenie cu noi...raaar se schimba in iubit! straight faceLas'o rece,daca vine dupa tine(te cauta,vede ca ceva nu e in regula) atunci ar fi cazul sa ii spui ca vrei sa fie iubita ta, dar nu sa o intrebi daca vrea, pur si simplu spune'i ca vrei cu ea! Nu fi neincrezator, da'o dracu' de treaba, ori vrei cu ea ori nu? Lupta pentru ea!
Sper ca te'am ajutat, sa ma ti la curent! Te pop!

1 răspuns:
| CreangaVerde a răspuns:

Nu ar trebui sa ii pui din nou acea intrebare deoarece deja sti raspunsul. Bafta ori ce ai face! happy