| Kasia a întrebat:

Salut dragilor.:*Am o intrebare.Am inteles ca daca ai cont pe YouTube in functie de like'uri si abonati ai putea primi bani sau ceva de genul acesta.E adevarat? Daca da...explicati-mi.

2 răspunsuri:
| florinmsp a răspuns:

NU este adevarat.Nu mai da click-uri auirea.Nimeni nu da bani aiurea.Probabail daca ai peste 10mil de vizualizari da, dar desi nici atunci nu cred.

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Poti avea bani de pe YT doar daca ai multi abonati si multe vizualizari ale videoclipurilor.In cazul acetsa poti trimite o cerere de parteneriat cu YT si daca ei o vor accepta poti face bani.Dar toate videourile pe care le ai trebuie sa fie facute de tine si sa ai drepturi de autor la ele.