| jhonnybai a întrebat:

Cine îmi zice si mie, care-i faza cu banii de pe Youtube? As vrea sa ma apuc de Youtube si am auzit de la cineva că dacă ai nu stiu câți abonați începi să primești bani. Este adevărat? Si daca nu este adevărat, va rog explicati-mi si mie. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| playermessi a răspuns:

Este adevarat dar... nu toti au succes sa ajunga la asta.Trebuie sa ai peste 100.000 de abonati si primesti 1000 lei pe luna.Cand ajungi la 200.000 primesti 2000 intelegi?
P.S.: Nu o sa fie usor sa faci 100.000 abonati.