| ValyComan a întrebat:

E o melodie pe care o aud mereu când mă duc la sală. Nu știu cum se numește, nimic. În melodie zice o voce ceva de genul When the money money, when the money money, when the money money...

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Sigur nu e, i get money, i get money?
50 Cent - I get money.

| pinklov3 a răspuns:

Jessie J -price tag

| ValyComan explică (pentru pinklov3):

Nu e, nu sunt sigur daca e vorba de money, dar se aude when the mani mani, when the mani manii, when the manii manii...

| pinklov3 a răspuns (pentru ValyComan):

Pai da asa se aude si in melodie cu manii manii :) incearca link-ul ista si vezi daca e http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI :x