| Cris9373 a întrebat:

E posibil sa inveti engleza in 2 saptamani?

Daca nu in cit minim se poate invata?

Si inca ceva se poate niste linkuri pentru a invata engleza usor si repede!

Funda!

Răspuns Câştigător
| me_1960 a răspuns:

Daca ai ambitie vei reusi.Incepe prin a memora verbele cele mai des folosite, cuvinte, cumpara-ti carti care sa te ajute la exercitii.Eu am inceput mai de mult sa folosesc programul Rosetta Stone si e chiar foarte bun, ti-l recomand.Nu trebuie decat sa il instalezi si sa treci la treaba.Bafta!happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E cam mult doua saptamani...

| Sziko a răspuns:

Pai...Eu fac engleza de 5 ani si imi place. Dar cat de mult mi-ar placea inca nu ma pot considera englez. Deci nu ai nici cea mai mica sansa sa inveti engleza in 2 saptamani.