| BlackD a întrebat:

Se poate invata engleza de pe site`uri de specialitate in scurt timp? Unde? Sau de unde poti invata engleza repede?[fara meditatii] Exista programe speciale, sau site`uri ajutatoare? Linkuri= fundita rolling on the floor

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

Nuuu...chiar nu se poate.Adica poti sa iti aduni un bazin mare de cunostinte...cuvinte poate.Dar ca sa inveti trebuie sa porti discutii live sau scris. Poti sa iti faci amici din diferite parti sa sa vorbiti, este mult mai usor.

| BlackD explică:

Am inteles ca NU se poate singur, dar macar vreun site care sa fie de ajutor stiti? ceva gen: cum se formeaza, cum se zice la, cand se foloseste, din astea exista?

| Floricika2000 a răspuns:

Pai nu stiu, sorry dar eu am facut meditati si daca faci cate 2 ore pe saptamana o so inveti dar daca vrei mai in scurt timp fa 2 doua ori pe saptamana cate 2 ore fiecare. O sa se vada rezultate bunehappy