| anonim_4396 a întrebat:

Eu aproape tot timpul ma inrosesc la fata mai ales cand ma asculta la vreo materie sau ma scoate la tabla chiar daca stiu tot rosesc. Si voua vi se intampla la fel? si sora mea se inroseste foarte repede... iar colegii fac misto de mine. Ce sa fac sa nu ma mai inrosesc la fata? Sau cel putin sa nu ma mai ia colegi la misto?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Ma si eu rosesc foarte des.Nu cred ca poti sa opresti sa se intample.Incearca sa fii relaxata.Sau considera acest"defect" un farmec al tau.

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Si eu patesc asta si la fel ca la tine si colegii radeau de mine. Eu le spuneam ca daca faptul ca ma rosesc la fata le place indeajuns incat sa considere amuzant acest lucru, atunci poate o sa ma rosesc si la fund si poate o sa le placa indeajuns incat sa ma pupe in elrolling on the floor Dupa aia taceau.

| Love4ever.EU a răspuns:

OOoh go on ce sa zic...la fel sunt si eu, problema e ca eu nu ma prea inrosesc cand ma asc un profesor ceva.ci atunci cand ma intalnesc cu prietenul meu! Sau cand imi este rusine si... crying pff e oribil

| Fvn a răspuns:

Bai tu stii cate fete se dau cu blush/bilute din astea de pudra(nu stiu cum naiba se numesc) ca sa aiba roseata asta? oh go on
cum a zis si irina20 ia chestia asta ca un farmec/trasatura de a ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti singura. si mie mi se intampla de foarte multe ori sa ma inrosesc la scoala chiar daca stiu... sau daca ma intalnesc cu un baiat pe care il plac... atunci se "inrautatesc" lucrurile fiindca incep sa ma inrosesc si pe gat si pe umerilaughing eu una incerc sa nu ma stresesz prea tare in privnta asta, incearca sa privesti chestia asta ca pe ceva dragutwinking