| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, fumez de cateva saptamani si vreau sa stiu daca la tigarile cu mai putina nicotina, gudron si monoxid de carbon ameteala e mai usoara sau ameteala e la fel la toate genurile de tigari. Eu acum fumez dunhill alb si am mai fumat si kent 100 s deluxe sau pallmall negru si ameteam mai repede de la alea...

4 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa renunti?

| Alexandru_George_2002 explică (pentru Vinsieu):

Eram sigur c.o sa se apuce un prost / proasta sa comenteze cu cacaturi d.astea.

| Vinsieu a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Atunci, de ce te plingi ca ai probleme de sanatate? Fii destept si crapa!

| Alexandru_George_2002 explică (pentru Vinsieu):

A zis cineva ceva de plans? Mai citeste odata...