| rap4us a întrebat:

Salut,
FUNDA!
Pe la 14-15 ani as vrea sa ma apuc sa strang niste bani. As vrea sa imi iau un part-time job de 6 ore. Ideea mi-a venit ieri cand eram la McDonald's. Vazusem niste pliante cu titlul Vreau sa ma Angajez. Ce alte part time joburi imi recomandati?

2 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Depinde ce job ti-se potriveste.cauta un servici la care te pricepi.

| N1m1cSp3cial a răspuns:

In general găsești dar după ce împlinești 16 ani. Pe la KFC, Ajutor ospătar. La vârsta ta nu prea găsești, poate cel mult dacă cunoști bine o limba straina traducător pe la seriale, desene animate. Sau poți sa vezi și dacă se caută adolescenti pentru reclame tv, sau pentru televiziuni ce au castinguri. In public spectator pe la emisiuni.